Sobota, 21 Września 2019
Z regionu
Reklama
Reklama

Artykuły

Weekend atrakcji w Gminie Chocianów 0

Weekend atrakcji w Gminie Chocianów

2019-09-19 17:53 0 komentarzy

Szykuje się kolejny weekend pełny wydarzeń. Już w najbliższą sobotę w Chocianowie odbędzie się Parafiada, natomiast w Szklara

Więcej
Piknik rodzinny w Trzebnicach 0

Piknik rodzinny w Trzebnicach

2019-09-05 11:32 0 komentarzy

W sobotę w Gminie Chocianów po raz kolejny moc wydarzeń. Tym razem Radny Piotr Wandycz wraz z Sołtysem Grzegorz Burdzy , Aktywna wieś Trzebnice, Rada Sołecka, OSP Trzebnice, Arka Trzebnice, Koło Gospodyń Wiejskich organizuje „Piknik Rodzinny w Trzebnicach”.

Więcej
Bezpartyjni i Samorządowcy postawili na Wandycza i Tymińską! 0

Bezpartyjni i Samorządowcy postawili na Wandycza i Tymińską!

2019-09-02 17:56 0 komentarzy

Poznaliśmy kandydatów Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy w okręgu legnickim. Na liście ugrupowania, którego liderem jest Prezydent Lubina - Roberta Raczyński znalazło się miejsce dla dwóch osób z Gminy Chocianów. "Siódemką" na liście jest radny Piotr Wandycz, zaś z 22. miejsca wystartuje kierownik referatu promocji i komunikacji społecznej Katarzyna Tymińska.

Więcej
Nowe logo i hałos Gminy Chocianów 0

Nowe logo i hałos Gminy Chocianów

2019-07-08 15:17 0 komentarzy

„Chocianów Bądźmy Razem” to nowe hasło promujące miasto i gminę Chocianów. Samorząd ma także nowe logo, które składa się z granatowego napisu „ChociaNOW”, w którym w miejsce litery „o” wpleciono czerwone serce. Jak przekonuje Tomasz Kulczyński burmistrz Chocianowa, oznacza to, że właśnie teraz („now” oznacza „teraz”) nadszedł czas na zmiany na lepsze.

Więcej
Wsparcie dla OSP Trzebnice i OSP Parchów 0

Wsparcie dla OSP Trzebnice i OSP Parchów

2019-06-29 06:55 0 komentarzy

Sto tysięcy złotych pozyskała Gmina Chocianów ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Kwota ta przeznaczona zostanie na zakup lekkiego wozu bojowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebnicach.

Więcej
Reklama

Najnowsze komentarze