Reklama
Reklama

Aktualności

Remontują drogi gruntowe 0

Remontują drogi gruntowe

2019-08-23 09:26 0 komentarzy

Okres wakacyjny jest bardzo dobrym terminem na wszelakie remonty, ponieważ wiele osób wyjeżdża na wakację i spędza czas poza miastem. Tym razem Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wykonał prace remontowe na drogach: Zielonej, Głogowskiej wraz z połączeiem tych ulic, czyli ulicą Leśną.

Więcej
Kolejny dobry duszek w Gminie Chocianów 0

Kolejny dobry duszek w Gminie Chocianów

2019-08-23 09:22 0 komentarzy

Zgodnie z zapowiedziami, w naszej gminie pojawił się kolejny dobry duszek. W czerwcu w trakcie Dni Jagody ukazała się pierwsza figurka, która na stałe została zamontowana na Rynku. Postać duszka przypadła do gustu mieszkańcom i nawe nadano jej nazwę „Jagódka”. Teraz gotowy jest już kolejny, który pojawi się podczas tegorocznej Traktor-jady.

Więcej
Sołtysi spotkali się z Burmistrzem 0

Sołtysi spotkali się z Burmistrzem

2019-08-23 09:11 0 komentarzy

To nie tak miało wyglądać. Kolejna pozytywna inicjatywa Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego została zniszczona przez opozycyjnych radnych Annę Pichałę i Piotra Piecha. Miał być dialog Burmistrza, Sołtysów i pracowników urzędu ale ostatecznie spotkanie musiało zostać przerwane przez bezczelne nagrywanie dwójki w/w radnych.

Więcej
Chocianów z promesą 0

Chocianów z promesą

2019-08-23 09:02 0 komentarzy

Chocianów odwiedzili najważniejsi samorządowcy z całego regionu. To właśnie w naszym mieście odbyła się ceremonia wręczenia promes przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego – Cezarego Przybylskiego.

Więcej
Będzie zmiana przepisów 0

Będzie zmiana przepisów

2019-08-23 09:00 0 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie zmieni się organizacja ruchu w chocianowskim Rynku. - Zgodnie z sugestiami mieszkańców, podjąłem działania mające na celu zmianę obowiązyjących przepisów prawa ruchu drogowego w Rynku – mówi Tomasz Kulczyński, Burmistrz Chocianowa.

Więcej
Reklama
Społeczna lodówka pojawiła się w Chocianowie 0

Społeczna lodówka pojawiła się w Chocianowie

2019-07-08 15:38 0 komentarzy

W ostatnich dniach w Chocianowie pojawiła się pierwsza „społeczna lodówka”, która ulokowana została przy Ośrodku Pomocy Społecznej. To oznacza, że już za kilka dni mieszkańcy będą mogli w tym miejscu podzielić się różnymi produktami z potrzebującymi.

Więcej
Powstanie strefa Street Workout 0

Powstanie strefa Street Workout

2019-07-08 15:33 0 komentarzy

Wkrótce mieszkańcy Chocianowa będą mogli cieszyć się z otwartych urządzeń do ćwiczeń, ponieważ trwają już prace projektowe związane z budową trzech zestawów sportowych do Street Workout.

Więcej
Rozmawiali o bezpieczeństwie seniorów 0

Rozmawiali o bezpieczeństwie seniorów

2019-07-08 15:32 0 komentarzy

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach oraz Komisariatu Policji w Chocianowie zorganizowali debatę ewaluacyjną pod nazwą "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie seniorów - Możesz mieć na nie wpływ". W debacie uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy, Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie oraz mieszkańcy.

Więcej
Pojawiły się wielkie donice 0

Pojawiły się wielkie donice

2019-07-08 15:27 0 komentarzy

Wielkie donice w kolorach Gminy Chocianów pojawiły w różnych częściach miasta. To kolejny pomysł burmistrza Chocianowa oraz jego radnych. - To są detale, które szybko zmieniły postrzeganie naszego miasta przez samych mieszkańców – podkreśla Dorota Kehle, radna Rady Miejskiej.

Więcej
Remonty na osiedlu Zacisze 0

Remonty na osiedlu Zacisze

2019-07-08 15:26 0 komentarzy

W ostatnich dniach byliśmy świadkami prac drogowych na ulicach Piotrowskiej i Zacisze. Na obu pojawiły się progi zwalniające, zaś na tej drugiej remontowano dodatkowo nawierzchnie. - To zasługa przede wszystkim radnego Marcina Ślipki, który od wielu tygodni interweniował w tej sprawie – przekonuje Tomasz Kulczyński, burmistrz Chocianowa.

Więcej

Najnowsze komentarze

Chocianowska Karczma Piwna
http://mewkid.net/where-is-xena/ - Buy A...
~egosikyi
Chocianowska Karczma Piwna
http://mewkid.net/where-is-xena/ - Buy A...
~iktohikutiq