Reklama
Reklama

Aktualności

Wciąż są miejsca w Przedszkolu Miejskim 0

Wciąż są miejsca w Przedszkolu Miejskim

2019-08-30 08:14 0 komentarzy

Wakacje dobiegają końca, już w przyszłym tygodniu dzieci co rano będą wychodzić z domu do szkoły lub przedszkola. Mamy zatem świetną informację dla rodziców przedszkolaków. Wszystkie dzieci z Gminy Chocianów dostały się do wybranych przedszkoli.

Więcej
Łączyć a nie dzielić, bezpłatne autobusy pojadą przez Parchów i Pogorzeliska 0

Łączyć a nie dzielić, bezpłatne autobusy pojadą przez Parchów i Pogorzeliska

2019-08-29 19:42 0 komentarzy

Nie milkną echa wprowadzenia bezpłatnej komunikacji w Parchowie i Pogorzeliskach. We wrześniu, kolejny zakątek naszej Gminy będzie mógł podróżować autobusami za darmo.

Więcej
Park Miejski potraktowany jak wysypisko 0

Park Miejski potraktowany jak wysypisko

2019-08-29 14:19 0 komentarzy

Do redakcji trafiają informacje od zaniepokojonych mieszkańców dotyczące działań nieznanej jak dotąd osoby. Dzisiaj dotarły do nas doniesienia o tym, że ktoś najprawdopodobniej uprzednio skosił trawę oraz przyciął gałęzie n

Więcej
Porozumienie podpisane! Będzie komunikacja do Polkowic i... Jerzmanowej! 0

Porozumienie podpisane! Będzie komunikacja do Polkowic i... Jerzmanowej!

2019-08-29 12:15 0 komentarzy

Sieć bezpłatnej komunikacji, która swój początek ma w Lubinie powiększa się. Dzisiaj na konferencji prasowej w Polkowicach zostało podpisane porozumienie dotyczące kursowania autobusów na trasie Chocianów - Polkowice. Przypomnijmy, że to kolejna linia bezpłatnej komunikacji, która będzie przejeżdżała przez naszą gminę.

Więcej
Legenda Ekstraklasy dołącza do Stali! Grzyb nowym trenerem! 0

Legenda Ekstraklasy dołącza do Stali! Grzyb nowym trenerem!

2019-08-29 09:53 0 komentarzy

To z całą pewnością transferowy hit w IV lidze. Nowym trenerem Stali Chocianów został Wojciech Grzyb. Legenda Ruchu Chorzów poprowadzi zespół już w najbliższym meczu z Prochowiczanką Prochowice.

Więcej
Reklama
Złodziej wpadł w jednej ze wsi 0

Złodziej wpadł w jednej ze wsi

2019-08-29 09:42 0 komentarzy

Funkcjonariusze z Lubina i Polkowic dzięki skoordynowanym działaniom zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu osobowego, którego wartość oszacowano na blisko 220 tysięcy złotych. W trakcie czynności policjanci odzyskali skradzione bmw, które padło łupem przestępcy. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, a sąd analizując zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy nie miał wątpliwości i tymczasowo aresztował 39-latka na okres 2 miesięcy.

Więcej
Zmiana rozkładu jazdy. We wrześniu pojedziemy również do Polkowic! 0

Zmiana rozkładu jazdy. We wrześniu pojedziemy również do Polkowic!

2019-08-29 08:47 0 komentarzy

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym zmienia się rozkład jazdy darmowej komunikacji z rozkładu wakacyjnego na okres szkolny. Radzimy rodzicom oraz dzieciom dojeżdżającym do szkół znajdujących się poza terenem Chocianowa zaznajomić się z rozkładem jazdy dostępnym na naszej stronie oraz w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy w Chocianowie.

Więcej
Kolejny akt wandalizmu! Policja szuka sprawcy 0

Kolejny akt wandalizmu! Policja szuka sprawcy

2019-08-28 21:42 0 komentarzy

Niestety, po raz kolejny mieszkańcy Chocianowa są świadkami aktu wandalizmu. Tym razem ucierpiał zestaw "psi pakiet" znajdujący się przy ulicy Lipowej. Jak udało nam się dowiedzieć, o całym zajściu poinformowana została już Policja, która będzie szukała sprawcy.

Więcej
W czwartek nowy Głos Regionu  0

W czwartek nowy Głos Regionu

2019-08-28 18:04 0 komentarzy

W najbliższy czwartek ukaże się kolejny numer "Głosu Regionu". Przeczytacie w nim między innymi o inicjatywach, które odbywają się w Chocianowie. Zapraszamy również na dłuższą rozmowę z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim. Nie zabraknie także tradycyjnych przepisów kulinarnych oraz krzyżówki związanej z Gminą Chocianów.

Więcej
Policjanci zagrają dla Kubusia 0

Policjanci zagrają dla Kubusia

2019-08-28 10:54 0 komentarzy

7 września w Polkowicach szykuje się wielka charytatywna impreza. Polkowiccy policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, sportowcy, lokalni samorządowcy i parlamentarzyści oraz wszyscy ludzie dobrej woli zapraszają na mecz, licytacje i pokaz sprzętu służbowego. Wszystko po to, żeby pomóc synkowi polkowickiego funkcjonariusza, 4-letniemu Jakubowi Skoczylasowi.

Więcej

Najnowsze komentarze

Chocianowska Karczma Piwna
http://mewkid.net/where-is-xena/ - Buy A...
~egosikyi
Chocianowska Karczma Piwna
http://mewkid.net/where-is-xena/ - Buy A...
~iktohikutiq