Reklama
Reklama

Bajka o złotej rybce (wideo)

#zaczytany     #Chocianów     #czyta     #dzieciom     #bajki    

Tradycyjnie już najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogli posłuchać bajek na dobranoc. Dzisiaj bajkę o złotej rybce przeczytał Jerzy Bałecki. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

"Zaczytany Chocianów" to oprócz dzisiejszego nagrania "Bajka o złotej rybce"
(do obejrzenia poniżej) także: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Pies i kość", "Biedronka, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorowa Kołderka", "Śliwki", "Bajka o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch braci", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kot w butach", "Rogalik, który chciał zostać księżycem", "Nowe przygody skarpetek", "Lew i zwierzęta z dżungli", "Słoń Trąbalski", "Bezpieczeństwo na drodze", "Mój wieloryb", "Szpinak", "Mała Kotka", "Mądry Drwal", "Misiek" oraz "Tydzień Krecika".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]
Źródło: https://youtu.be/8T3r_wCBRAw
2020-08-02 19:00 zaczytany, Chocianów, czyta, dzieciom, bajki