W tym roku chocianowski sztab nr 5802 zaczyna wspólną przygodę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy tydzień wcześniej, bo już dzisiaj. Od godziny 14:00 na antenie lokalnej telewizji Chocianow.tv prowadzona będzie telefoniczna licytacja przedmiotów (wideo poniżej).

Z ubiegłorocznego, 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod batutą Jurka Owsiaka zostało w Chocianowie wiele dobrych wspomnień, jak np. kolejny pobity rekord zbiórki pieniędzy, a także trzy obszerne galerie zdjęć opublikowane przez nas w artykułach: "Tłumy na licytacji WOŚP", "Finał WOŚP w RCK", "Chocianów pobił rekord".

Już dzisiaj od godziny 14:00 na antenie lokalnej telewizji Chocianow.tv będzie można wylicytować ponad 80 rzeczy lub zestawów. Aby wylicytować któryś z prezentowanych przedmiotów należy zadzwonić pod numer telefonu 513-166-572. Dzwonić można dzisiaj w trakcie trwania transmisji, a także od poniedziałku do środy w godzinach od 7:30 do 15:30. Odbiór najpóźniej w dniu Finału, 31. stycznia w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie do godziny 16:00.

AKTUALNE CENY DOSTĘPNE NA STRONIE REGIONALNEGO CENTRUM KULTURY W CHOCIANOWIE.
[KN]