Samochód Gminy Chocianów wraz z przyczepą reklamującą Leśny Zakątek jeździ po Lubinie. Wszystko po to, aby zachęcić mieszkańców sąsiednich miejscowości do kupna działki budowlanej w naszej gminie. Okiem swojej kamery uchwyciła to ekipa lokalnej telewizji Chocianow.tv.

Przypomnijmy, że "Leśny Zakątek" to spełnienie obietnicy burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z 2018 roku. Włodarz naszej gminy jeszcze w kampanii wyborczej obiecał sprzedaż działek za 50% ceny dla beneficjentów programu 500+. Już po wyborach postanowił rozszerzyć dane wyborcom słowo. Dlatego w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się ogłoszenie pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowych w nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że tereny cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapewne taki efekt udało się osiągnąć za pośrednictwem reklamy, która podróżuje po miastach naszego regionu. Lokalna telewizja Chocianow.tv uchwyciła okiem swojej kamery tę akcję promocyjną. Zapraszamy do obejrzenia wideo poniżej.
[KN]