Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pochwalił się wczoraj w mediach społecznościowych budową Chocianowskiej Ścieżki Zdrowia. To realizacja kolejnego pomysłu Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego.

Budowy placów zabaw i siłowni zewnętrznych to obietnica Tomasza Kulczyńskiego z kampanii wyborczej z 2018 roku. Aktualnie trwają prace na ulicy Pileckiego, gdzie radnym jest Paweł Kisiel. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej inwestycji (galeria poniżej).

- Kolejne prace wykonane, kolejne nasadzenia uzupełnione, włóknina częściowo rozłożona, ozdobne kamyczki rozłożone, urządzenia do ćwiczeń zamontowane, przygotowane miejsca pod wiaty śmietnikowe - wymieniają pracownicy MZGKiM postępy swoich prac. - Dalszy ciąg poszerzenia chodnika w trakcie - dodają w mediach społecznościowych.
Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński i radny Rady Miejskiej Paweł Kisiel współpracują ze sobą od początku tej kadencji, a efekty można zobaczyć gołym okiem, o czym wspominaliśmy w naszym artykule o nowym zegarze na Rondzie im. W. Chomickiego.
[KN]