Już jutro o godzinie 17:00 podopieczni Mirosława Wolana podejmą na swoim boisku piłkarzy z zespołu Orkan Szczedrzykowice. O tej godzinie także miłośnicy chocianowskiej piłki nożnej, którzy nie zdążą na stadion, będą mogli oglądać transmisję meczu na żywo w Internecie. Wszystko za sprawą lokalnej Chocianow.tv.

To już druga kolejka czwartoligowych spotkań zachodniej grupy dolnośląskiej w sezonie 2020/2021. Pierwszy przeciwnik w tym sezonie okazał się dla naszej drużyny zbyt wymagający. W ubiegłą sobotę nasi piłkarze przegrali na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja 3:0. Mamy nadzieje, że jutrzejsze spotkanie okaże się dla Stali Chocianów korzystniejsze. Dla wszystkich kibiców, którzy nie mogą wziąć udziału w tym sportowym wydarzeniu przygotowaliśmy prawdziwą gratkę. Chocianow.tv będzie transmitować ten pojedynek na żywo.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza transmisja tego typu zapewniona przez lokalną telewizję internetową. W okresie największych restrykcji ekipa Chocianow.tv transmitowała Msze Święte z tutejszych kościołów. Fani sportu z kolei mogą na kanale w popularnym serwisie społecznościowym znaleźć pojedynek Stali Chocianów z Kuźnią Jawor z półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica. Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować CHOCIANOW.TV w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się transmisje na żywo i produkcje wprost z naszej gminy. Zapraszamy!
[KN]