Od najbliższego tygodnia mieszkańcy zarówno Chocianowa, jak i ościennych wsi będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty. W każdy wtorek Piekarnia Górzyński dowiezie zakupy do domów. Będzie to nie tylko pieczywo, ale także m.in. produkty spożywcze czy chemia.

Podobna akcja trwa już od kilku tygodni w Lubinie, gdzie firma ma swoją siedzibę. Jak się okazało, zapotrzebowanie jest zdecydowanie większe, ponieważ o możliwość dowozu zakupów dzwonili nawet... z Legnicy. Ostatecznie zdecydowano się dowozy zamiejscowe rozpocząć od Polkowic, Chocianowa, Ścinawy, Rudnej i Prochowic. 

Co ważne zakupy o wartości co najmniej 50 złotych dowożone są za darmo, a seniorzy zamawiają bez w/w limity. Do tego limitu nie wlicza się papierosów oraz alkoholu. Płatność KARTĄ na miejscu.

Takie zamówienia realizowane będą od wtorku do piątku każdego tygodnia. Dla mieszkańców Miasta i Gminy Chocianów zaplanowano je na wtorek, co oznacza, że zamówienia można robić maksymalnie do poniedziałku. Dokonuje się ich pod numerem telefonu 784 036 952. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość dowozu również w inne dni. [II]