Pierwotnie licytacja miała zakończyć się w środę o godzinie 15:30, ale cieszy się tak dużą popularnością, że chocianowski sztab wspólnie z lokalną telewizją chocianow.tv postanowili przedłużyć ten czas do środy godziny 18:00, a dwie ostatnie godziny licytacji również będą nadawane na żywo.

Licytacja rozpoczęła się na żywo i również na żywo zakończy. Dzięki transmisji lokalnej telewizji Chocianow.tv licytujący mogli wczoraj na bieżąco śledzić przebieg licytacji przedmiotów w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Transmisja odbywała się w mediach społecznościowych na kanale YouTube oraz w serwisie Facebook. Czy uda się pobić ubiegłoroczne 8 tysięcy złotych z samej licytacji? Przekonamy się już w środę o godzinie 18:00.

Przypomnijmy, że od wczoraj od godziny 14:00 można wylicytować wybrane przedmioty z listy ponad 80 pozycji. Wszystkie, wraz z krótkim opisem, zdjęciami (dostępnymi również pod tym artykułem) i aktualnymi cenami dostępne są na stronie Regionalnego Centrum Kultury w Chocianowie. Licytacja nadal trwa, dlatego dzwonić można dziś, jutro i środę w godzinach od 7:30 do 15:30 oraz dzisiaj i jutro od godziny 17:00 do godziny 19:00. Wszystko zakończy się na antenie Chocianow.tv w środę, gdzie transmisję na żywo będzie można oglądać w godzinach od 16:00 do 18:00.
[KN]