Zainteresowani udziałem w szkoleniach proszeni są o złożenie odpowiednich formularzy osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Chocianowie w pokoju nr 4 lub przesłanie ich pocztą elektroniczną na adres e-mail: szkolenia@chocianow.pl. Zapisy oraz szczegóły dostępne także pod numerem telefonu: 516-465-910.

O tym, że Gmina Chocianów wraz z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizuje projekt pod nazwą E-Aktywni Mieszkańcy Województwa Dolnośląskiego i Lubuskiego, którego celem jest podnoszenie kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z dostępnych w Internecie mediów informowaliśmy już pod koniec lipca w naszym artykule "Kolejne pieniądze dla mieszkańców pozyskane". Tym razem tematem zajęła się lokalna telewizja Chocianow.tv, która w swoim materiale zdradza szczegóły darmowych szkoleń.

Liczba miejsc ograniczona, przeszkolić może się łącznie 267 osób, w dwunastoosobowych grupach. Jedno szkolenie to 12 godzin aktywnego kursu, który odbędzie się w częstotliwości po 6 godzin w ciągu dwóch wyznaczonych przez organizatora dni. Każdy z uczestników po zakończonym kursie otrzyma certyfikat. Zapraszamy do obejrzenia wideo poniżej.
[KN]