Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do podsumowań wydarzeń swojego autorstwa. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Co znalazło się w nagraniu? Wideo poniżej.

Kolejny raz ekipa Chocianow.tv nas nie zawiodła, dlatego poniżej prezentujemy materiał wideo z zebranych zdarzeń, o których pisaliśmy na naszym portalu. Wśród nich znalazły się m.in.: "Więcej pieniędzy dla chocianowskich klubów sportowych", "Kolejne auto spłonęło w naszej gminie", "Po raz trzeci zmierzą się na chocianowskiej hali", "Wrzosowy Tartak zaprasza na świąteczne zakupy", "Odwiedzili przychodnię w Trzebnicach", "Radni zajmą się budżetem na nowy rok", "W sobotę Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego", "Kulczyński: Wielki dzień dla Chocianowa", "Egzamin ósmoklasisty i matura jeszcze łatwiejsze", "Powiatowy Lekarz Weterynarii prosi o pomoc", "Niespodzianki z choinką w tle", "Trzy tygodnie siedzenia w domu", "Zmarł zawodnik Stali Chocianów, Krzysztof Jaskólski", "Rolniku, nie upadnij!", "We wtorek radni spotkają się dwukrotnie", "Finał WOŚP później niż zwykle", "Dwie nowe pracownie i biblioteka w Szklarach Dolnych", "Gryga i Żmuda powalczą o ePuchar Polski PZPN", "Druga część eliminacji do Mistrzostw Polski", "Spod cmentarza trafili do szpitala" oraz "Czołówka na Głogowskiej. Droga zablokowana".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]