Policjanci szukają sprawców kradzieży perfum, które zostały zabrane 17 marca z jednej z polkowickich drogerii. Związek z dochodzeniem mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informację na jego temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach szukają sprawców kradzieży perfum o wartości blisko 1000 złotych.

- Związek ze zdarzeniem oraz policyjnym postępowaniem mogą mieć osoby zarejestrowane na nagraniu z monitoringu, których wizerunki prezentujemy na załączonych zdjęciach - informuje Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. - Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Polkowicach - dodaje policjant.
Informacje można również przekazać telefonicznie Naczelnikowi Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP Polkowice, nadkom. Julia Kurek – tel. 47-874-72-51, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.
[KN]