Wczoraj tj. 28.10.2019 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chocianowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami klubu KGHM Zagłębie Lubin z najmłodszymi kibicami Chocianowa.

W ramach akcji ,,Silni Dzięki Wam’’ Zagłębie ON TOUR w podróży po miastach Zagłębia Lubin odwiedzili wczoraj Chocianów. Największą atrakcja spotkania okazała się maskotka Klubowa – KRECIK.

Podczas spotkania młodzi mieszkańcy naszej gminy wzięli udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. Chocianowscy fani znali wiele szczegółów związanych z piłkarskim klubem od daty założenia drużyny po wyniki ostatnich zmagań piłkarskich. Dla osób, które wykazały się dużą wiedzą na temat Klubu Zagłębia Lubin, dostały ciekawe upominki, w tym koszulkę z podpisami zawodników, czapki, skarpetki, getry a wszystko oczywiście z logiem klubu piłkarskiego KGHM. Pozostali miłośnicy piłki nożnej otrzymali pamiątkowe gadżety długopisy, opaski czy smycze.

Przedstawiciele ‘’Miedziowego’’ klubu dbali o to by każdy, kto przyszedł na spotkanie, znalazł coś dla siebie. Chocianowscy fani KGHM Zagłębie Lubin mają nadzieję, że było to pierwsze, ale nie ostatnie tego typu spotkanie.