Chocianowianie wspólnie przywitali Nowy Rok. Na hali i przed nią zebrało się wiele osób, które postanowiły razem pożegnać 2019 i przywitać 2020. Jeśli byliście, odnajdźcie się na zdjęciach.

Do wspólnej sylwestrowej zabawy i przywitania Nowego Roku zaprosił Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów, pan Tomasz Kulczyński. Były atrakcje dla dzieci, stoiska cateringowe oraz występy artystów: DJ TIGERRO & ZIBERMAN, raper Nowator, znanego z takich hitów jak "Z lewa do prawa", "Co tu jest grane", czy "Wrzucam na luz".

- Kolejna udana impreza z inicjatywy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Sylwester w hali sportowej okazał się strzałem w dziesiątkę - podsumowuje Krystian Wan z chocianowskiego magistratu - zabawy dla dzieci, występy gwiazd oraz food trucki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z roku na rok na imprezę sylwestrową przybywa coraz więcej osób, co bardzo cieszy.

Gwiazdą wieczoru był zespół Mejk znany z takich utworów, jak "To chyba cud", "Przez dwa serca" czy "Bo to miłość". Na koniec zamiast głośnych fajerwerków był pokaz laserowy.

[KN]