Wczoraj pisaliśmy o rekrutacji do przedszkola drogą elektroniczną. Na ten artykuł odpowiedziały pozostałe szkoły z terenu miasta i gminy, dlatego zebraliśmy wszystkie placówki, kontakt z którymi jest możliwy bez wychodzenia z domu.

Epidemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich, jednak w dobie powszechnego Internetu, wiele ze spraw pilnych i koniecznych można załatwić na odległość. Dzięki temu osoby, które jeszcze nie złożyły w szkołach dokumentów wymaganych w celu rekrutacji na rok 2020/2021, proszeni są o przesłanie niezbędnych skanów drogą mailową. Wszelkie informacje oraz wnioski do pobrania są dostępne na oficjalnych stronach wybranych szkół.

Może się jednak zdarzyć, że rodzice muszą złożyć wniosek lub kartę zapisu osobiście. Może za tym stać brak Internetu, drukarki czy skanera. Wówczas, jeśli nie ma innej możliwości, mogą taką kartę i wniosek złożyć w wybranej placówce szkolnej. Każda z nich utworzyła tzw. bezpieczny punkt przyjęć interesantów z zachowaniem środków bezpieczeństwa, bez narażania pracowników.

Poniżej prezentujemy listę kontaktów do Szkół Podstawowych i Przedszkoli z terenu Miasta i Gminy Chocianów:
[KN]