Jak co tydzień w sieci pojawiło się podsumowanie wydarzeń ubiegłego tygodnia. Jakie informacje znalazły się w zestawieniu przygotowanym przez lokalną telewizję internetową Chocianow.tv? Nagranie dostępne poniżej.

Wśród najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia znalazły się m.in.: "Dotacje na małe przetwórstwo i RHD", "Ponad 200 aktywnych zakażonych", "ARiMR płaci rolnikom", "Radni niemal jednogłośnie", "Współpraca zmienia Naszą Gminę", "Spacer Kobiet w Chocianowie", "Koronaraport: zmarła mieszkanka Polkowic", "Bezpartyjni Samorządowcy o protestach kobiet", "Autobusy zmieniają kursowanie. W Chocianowie bez zmian", "Jedzenie dla potrzebujących", "Przychodnia na zdjęciach", "»Światełko Pamięci« w piątek lub we wtorek. Na weekend cmentarze zamknięte!", "Sprawdzamy obietnice wyborcze Kulczyńskiego: podatek od nieruchomości", "Koronawirus zabija także w Chocianowie", "Stal Chocianów na żywo", "Nie zamykają bram cmentarza". Sprawdźcie sami!

Aby na bieżąco śledzić doniesienia redaktorów CHOCIANOW.TV wystarczy subskrybować kanał w serwisie Youtube lub polubić stronę lokalnej telewizji na portalu Facebook, na których chocianowska telewizja publikuje swoje najświeższe audycje.
[KN]