CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Zarządzenie nr 29.2019 Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów

Email Drukuj PDF
Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury, tradycji narodowej, obywatelskiej i kulturowej w Gminie Chocianów w 2019 roku. 

Pobierz dokument

Chocianowska Karta Seniora

Email Drukuj PDF
Chocianowska Karta Seniora funkcjonuje już od kilkunastu dni. Takową kartę wyrabiać można w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów w pokoju nr 17A. Koordynatorem wszystkich działań w ramach Chocianowskiej Karty Seniora jest Jerzy Staszczak. Kartę wyrobić można w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów. 

Wszystkie wnioski dotyczące Chocianowskiej Karty Seniora dostępne są na stronie BIP.

Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Chocianów na lata 2019-2023

Email Drukuj PDF
Rewitalizacja to proces zmierzający do wyprowadzenia ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, prowadzonym w sposób kompleksowy, poprzez zintegrowane działania na rzecz lokalnej społeczności i przestrzeni. Będzie to proces, który przyczyni się w najbliższych latach do poprawy jakości życia w Gminie Chocianów.

Dzięki podjętym działaniom wyznaczony został obszar podlegający rewitalizacji oraz opracowany program wyprowadzania obszaru ze stanu kryzysowego. Program ma być także skutecznym narzędziem do pozyskiwania funduszy strukturalnych Unii Europejskiej przy realizacji projektów związanych z rewitalizacją. Oddajemy w Państwa ręce „Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Chocianów na lata 2019-2023”.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem dokumentu oraz zgłoszeniem swoich uwag w postaci ankiety konsultacyjnej. Ankietę należy wypełnić do 13 marca 2019 r. i przekazać w jeden z poniższych sposobów:
 • drogą elektroniczną na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem Konsultacje LPR
 • wysłać na adres: Urząd Miasta I Gminy ul. Ratuszowa 10 59-140 Chocianów
 • dostarczyć osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy, ul. Ratuszowa 10 59-140 Chocianów

Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Chocianów na lata 2019-2023 - TUTAJ
Formularz Konsultacje Program Rewitalizacji dla Gminy Chocianów na lata 2019-2023 - TUTAJ


 

II Chocianowski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Email Drukuj PDF
W najbliższą sobotę w Chocianowie odbędzie się II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Początek sportowej rywalizacji zaplanowano na godzinę 15.


InformatorWane i Poyteczne


27. marca 2019

Imieniny obchodzą:
Lidia, Ernest, Jan