CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Konkurs na wsparcie sportu w Trzebnicach

Email Drukuj PDF
Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo pod tym linkiem (plik PDF): http://chocianow.nazwa.pl/nowa/wp-content/uploads/2018/07/konkurs.pdf

Wielki sukces chocianowskiego chóru Soli Deo!

Email Drukuj PDF

41 zespołów z całej Polski wzięło udział w 26 Ogólnopolskim Festiwalu Grup Śpiewaczych ZIEMIA I PIEŚŃ w Szprotawie. Wśród lauereatów konkursu znalazł się chocianowski chór Soli Deo!

Więcej…

Jagodowe świętowanie w Chocianowie

Email Drukuj PDF

Chocianów przez dwa dni świętował Dni Jagody. Na chocianowskiej scenie zagrali: Future Folk, Bayer Full oraz Cleo. Nie zabrakło występów lokalnych artystów, pokazów cyrkowych, czy też teatru ognia. Dwudniowej imprezie towarzyszyły jagodowe konkursy i smakowanie jagodowych potraw.

Więcej…

W czasie „Dni Jagody” będzie gdzie zaparkować w Chocianowie

Email Drukuj PDF

Mieszkańcy gminy Chocianów oraz odwiedzający gminę goście, w czasie „Dni Jagody” nie będą musieli się martwić o miejsca parkingowe. Będzie można parkować wzdłuż ulic, na których do tej pory obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju.


Chodzi o miejsca wzdłuż ulicy Kolejowej (od nr. 17 A), 3-go Maja i Fabrycznej w Chocianowie. W czasie dwudniowego święta Gminy Chocianów będzie można tam zaparkować bez obaw.


Znaki drogowe, informujące o zakazie zatrzymywania się i postoju, będą w tych dniach przysłonięte.

Nowe regulacje obowiązywać będą 30 czerwca i 1 lipca.

 

InformatorWane i Poyteczne


22. września 2018

Imieniny obchodzą:
Joachim, Maurycy, Tomasz