CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Informacja

Email Drukuj PDF
Informację w sprawie wyborów ławników znajdują się na stronie BIP Urzędu Miasta i Gminy Chocianów pod tym adresem.

Otwarty konkurs ofert

Email Drukuj PDF
Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów z dnia 13 maja 2019 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej polegającego na aktywizacji dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie rekreacji sportowej popularyzującej sporty walki na terenie Miasta i Gminy Chocianów w 2019 roku.

TREŚĆ ZARZĄDZENIA

Obwieszczenie

Email Drukuj PDF
Starosta Polkowicki zawiadamia o wydaniu w dniu 13.05.2019 r. postanowienia znak sprawy: DG.SR.604.12.2019, w którym stwierdził brak potrzeby przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pod nazwą: "Scalenie gruntów wsi Brunów" gmina Chocianów, powiat polkowicki.

PEŁNA TREŚĆ OBWIESZCZENIA

Informacja

Email Drukuj PDF
Informujemy, że wszelkie awarie związane z oświetlenim drogowym mające miejsce na terenie Miasta i Gminy Chocianów prosimy zgłaszać w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów (w pokoju nr 14), mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź telefonicznie (76) 818-50-20 w. 115.

InformatorWane i Poyteczne


19. lipca 2019

Imieniny obchodzą:
Alfred, Wincenty, Wodzisław