CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

INFORMACJA

Email Drukuj PDF

Informacja o terminach działania punktu pomocy w wypełnieniu oraz złożeniu deklaracji PIT oraz usługi "Twój e-PIT".


Pierwszy przedsiębiorca w Chocianowskiej Karcie Seniora

Email Drukuj PDF
Pierwszy przedsiębiorca zadeklarował przystąpienie do programu "Chocianowska Karta Seniora". Po zakończeniu budowy nowej stacji paliw w Chocianowie, seniorzy będą mogli liczyć na upust podczas tankowania.Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej w Chocianowie, radni podjęli decyzję o wprowadzeniem programu "Chocianowska Karta Seniora". Dzięki niej mieszkańcy Gminy Chocianów, którzy ukończyli 60 lat, będą mogli liczyć na spore udogodnienia. Po pojawieniu się informacji o powstaniu programu, do urzędu zaczęli zgłaszać się pierwsi przedsiębiorcy, którzy byli zainteresowani udziałem w nim.

Kamil Lis pełniącym obowiązki dyrektora RCK

Email Drukuj PDF
Kamil Lis, były nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych został pełniącym obowiązki dyrektora Regionalnego Centrum Kultury (dotychczas Chocianowskiego Ośrodka Kultury). Na tym stanowisku zastąpił Krystynę Kozołup.fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

Patrycja Jugo nowym sekretarzem

Email Drukuj PDF
Patrycja Jugo została wybrana na nowego Sekretarza Miasta i Gminy Chocianów. 38-latka jest magistrem administracji publicznej na Uniwersytecie Wrocławskim, a także absolwentką Podyplomowych Studiów Prawa Pracy i Prawa Socjalnego, Menadżerskich Studiów Podyplomowych Zarządzanie Pracą oraz Studiów Podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego.W piątek, 25 stycznia 2019 roku upłynął termin składania ofert na stanowisko Sekretarza Miasta i Gminy Chocianów. Spośród żłożonych ofert wybrano Patrycję Jugo, która spełniała wymagania zawarte w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko pracy. W przeszłości Patrycja Jugo pracowała w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa na stanowiskach: Sekretarza Miasta i Gminy, Kierownika Referatu Ogólnego i Spraw Obywatelskich oraz Inspektora ds. kadr. 

fot. TVRegionalna.pl
 

InformatorWane i Poyteczne


27. marca 2019

Imieniny obchodzą:
Lidia, Ernest, Jan