CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Projekty do wglądu mieszkańców Chocianowa

Email Drukuj PDF
Od 5 do 26 stycznia mieszkańcy Chocianowa mogą zapoznać się z projektem zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miasta Chocianów.
W styczniu mieszkańcy Chocianowa będą mogli się zapoznać z projektem zmian planów. Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie, odbędzie się 25 stycznia o godzinie 14, w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Chocianów.

Zgodnie z prawem,  każdy mieszkaniec może wnieść uwagi do proponowanych projektów. Należy to jednak zrobić na piśmie skierowanym do Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów, w terminie do 9 lutego. Pismo powinno zawierać imię i nazwisko osoby zainteresowanej lub nazwę jednostki organizacyjnej, adres oraz oznaczenie nieruchomości, której uwaga dotyczy.

 

Orszak Trzech Króli – Chocianowskie Jasełka Uliczne 6 stycznia 2018 roku

Email Drukuj PDF

Tym z Was, którzy jeszcze nie uczestniczyli w chocianowskim Orszaku przedstawiamy trasę przejścia. Rozpoczynamy na Placu Wolności, kierujemy się w stronę ul. Fabrycznej, następnie podążamy ul. III Maja, Ratuszową i powracamy na Plac Wolności – do Stajenki!

Rozpoczęcie 6 stycznia 2018, po mszy św. o godz. 11:30 (około godz. 12:25)

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty

Email Drukuj PDF

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) na realizację zadania publicznego.
Kliknij i pobierz dokument


 

Najpopularniejszy Dzielnicowy Dolnego Śląska - powiat polkowicki

Email Drukuj PDF
Jeszcze kilka dni trwa dolnośląski plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego. Aby oddać głos na chocianowskich policjantów, wystarczy wysłać smsa:
📞asp. szt. Dariusz Wiącek- sms o treści: DDR.463, pod numer 72355
📞mł. asp. Drogosz Andrzejewski- sms o treści: DDR.464, pod numer 72355
 

Więcej artykułów…

InformatorWane i Poyteczne


24. marca 2018

Imieniny obchodzą:
Gabriel, Marek, Szymon