CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Informacja Komisarza Wyborczego w Legnicy

Email Drukuj PDF
Komisarz Wyborczy w Legnicy informuje, że pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych mogą dokonać dodatkowych zgłoszeń kandydatów do 29 kwietnia 2019 r, do godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Chocianów.

PEŁNA INFORMACJA KOMISARZA WYBORCZEGO W LEGNICY

Porozumienie ws. budowy chodnika w Parchowie sfinalizowane

Email Drukuj PDF

Dzisiaj zostało sfinalizowane porozumienie pomiędzy Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei w Wrocławiu (DSDiK jest zarządcą drogi wojewódzkiej nr 331) a Gminą Chocianów w sprawie kontynuacji zadania inwestycyjnego dotyczącego budowy chodnika w Parchowie. Zadanie to będzie współfinansowane przez Gminę Chocianów w 50% ze środków własnych, a w 50% ze środków zewnętrznych.

W 2019r. zostanie opracowana kompletna dokumentacja techniczna, a w 2020 zaplanowano rozpoczęcie przebudowy drogi w zakresie budowy chodnika. W załączeniu ostatnia korespondencja w tej sprawie, podsumowująca dotychczasowe działania gminy w tym zakresie. Warto zapoznać się z treścią tej korespondencji aby mieszkańcy sami wyrobili sobie zdanie w tej ważnej dla nich sprawie. 


Znaleziono klucze do samochodu

Email Drukuj PDF
Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach informuje, że znalezione zostały kluczyki do samochodu. Osoby posiadające informacje o właścicielu telefonu proszone są o kontakt z KPP w Polkowice bądź z Komisariatem Policji w Chocianowie.

Informacja Wojewody Dolnośląskiego

Email Drukuj PDF
Informuje, że w związku z otrzymanym pismem z dnia 12 kwietnia 2019 r. znak BPRM.222.13.7.2019 informującym o uruchomieniu (maj 2018 r.) przez Ministerstwo Zdrowia i Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia aplikacji dla obywateli - Internetowe Konto Pacjenta (IKP), uprzejmie proszę o rozpowszechnienie w dowolny sposób np. za pośrednictwem serwisów dla obywateli, informacji o funkcjonowaniu takiej aplikacji. 

PEŁNA INFORMACJA WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO

InformatorWane i Poyteczne


19. lipca 2019

Imieniny obchodzą:
Alfred, Wincenty, Wodzisław