CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Zaproponuj przystanek w swojej miejscowości!

Email Drukuj PDF
Wkrótce w Gminie Chocianów pojawią się autobusy bezpłatnej komunikacji. W ostatnich dniach w wielu miejscowościach pojawiły się nowe znaki przystanków, które mają być uzupełnienień nowego transportu zbiorowego. Wciąż nie są jednak znane dokładne miejsca, w których zatrzymywać będą się autobusy. - Zdanie mieszkańców jest dla nas bardzo ważne, dlatego postanowiliśmy uruchomić portal, na którym będzie można zaproponować lokalizację poszczególnych przystanków. - mówi Tomasz Kulczyński, burmistrz Miasta i Gminy Chocianów.


Propozycje przystanku w swojej miejscowości można na stronie www.chocianowskieprzystanki.pl

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Email Drukuj PDF
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Chocianowie składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Mieszkańcom Miasta i Gminy Chocianów życzymy, aby nadchodzące dni upłynęły w pełnej miłości i rodzinnej atmosferze, a zbliżający się Nowy Rok przyniósł spokój oraz wiele okazji do realizacji planów osobistych, jak i zawodowych.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Chocianowie

Email Drukuj PDF
Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy na chocianowskim Rynku, który odbędzie się w dniach 21-22 grudnia 2018 roku. - Poczujmy wszyscy magię świąt i spotkajmy się w tych dniach w samym sercu naszego miasteczka. - zaprasza burmistrz Tomasz Kulczyński.


Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty

Email Drukuj PDF
Pobierz dokument 

InformatorWane i Poyteczne


27. marca 2019

Imieniny obchodzą:
Lidia, Ernest, Jan