CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Chocianowski Budżet Obywatelski

Email Drukuj PDF

Mieszkańcy Miasta i Gminy Chocianów będą mogli zgłaszać swoje projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wnioski zgłoszeniowe propozycji zadań do BO będzie można składać już niedługo. Termin potrwa do 25 maja.

 

Więcej…

Kto ukradł tuje z cmentarza?

Email Drukuj PDF

Skradziono kolejne 35 drzewka ozdobne z chocianowskiego cmentarza. To już kolejny, bezczelny akt wandalizmu na terenie komunalnego cmentarza.  

Więcej…

Chocianów na weekend majowy

Email Drukuj PDF

2 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Chocianów na koncert pt. Zawsze wierni Ojczyźnie „lata 20- te, lata 30-te” w Chocianowskim Ośrodku Kultury.  Natomiast 3 maja zachęcamy do udziału w Gminnych Obchodach Dnia Strażaka w Szklarach Dolnych.

Więcej…

Nowe parkingi przed przychodnią zdrowia

Email Drukuj PDF

Nowe miejsca parkingowe powstaną przed przychodnią zdrowia w Chocianowie. To właśnie tam, pacjenci mają problem z odnalezieniem wolnych miejsc parkingowych. Na budowę nowych parkingów gmina przeznaczy ponad 85 tysięcy złotych.

Budową nowych parkingów zajmuje się Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chocianowie.
-Planowane są do wybudowania dwa parkingi- po lewej i po prawej stronie wjazdu na Targowisko Miejskie, po siedem miejsc parkingowych na każdym- informuje Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej  i Mieszkaniowej w Chocianowie.

Więcej…

Informator



Wane i Poyteczne


22. września 2018

Imieniny obchodzą:
Joachim, Maurycy, Tomasz