CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Nowe parkingi przed przychodnią zdrowia

Email Drukuj PDF

Nowe miejsca parkingowe powstaną przed przychodnią zdrowia w Chocianowie. To właśnie tam, pacjenci mają problem z odnalezieniem wolnych miejsc parkingowych. Na budowę nowych parkingów gmina przeznaczy ponad 85 tysięcy złotych.

Budową nowych parkingów zajmuje się Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chocianowie.
-Planowane są do wybudowania dwa parkingi- po lewej i po prawej stronie wjazdu na Targowisko Miejskie, po siedem miejsc parkingowych na każdym- informuje Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej  i Mieszkaniowej w Chocianowie.

Więcej…

Komisariat Policji w Chocianowie - W najbliższą środę dzień otwarty dla kandydatów do służby

Email Drukuj PDF

Już w najbliższą środę 18 kwietnia bieżącego roku w godzinach od 14.00 do 17.00 w Komisariacie Policji w Chocianowie przy ulicy ul. Ratuszowej 12 będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Więcej…

Wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert

Email Drukuj PDF

Wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej polegającego na aktywizacji dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie rekreacji sportowej popularyzującej sporty walki na terenie Miasta i Gminy Chocianów w 2018 r.

Pobierz dokument

Macie swoją ulubioną trasę rowerową? Opiszcie ją i zgarnijcie nagrody!

Email Drukuj PDF

Clicktrans.pl zaprasza mieszkańców województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie dolnośląskim”. Wystarczy stworzyć mapę, opis trasy i wygrać do 1500 zł!

Celem inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie dolnośląskim. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób powyżej 15 roku życia, które kochają rowerowe podróże.

Więcej…

InformatorWane i Poyteczne


19. października 2018

Imieniny obchodzą:
Jan, Paweł, Piotr