CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

XXVIII Sesja Rady Miejskiej

Email Drukuj PDF

Uchwały w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjum do nowego ustroju szkolnego, uchwały w sprawie zmian w budżecie Miasta i Gminy Chocianów a także w sprawie zmian do wieloletniej prognozy finansowej Miasta i Gminy Chocianów. To tylko niektóre z tematów, jakie poruszą radni w czasie XXVIII Sesji Rady Miejskiej w Chocianowie.
 

Radni zajmą się jednym z najważniejszych tematów w sprawie reformy oświaty: podejmą uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjum do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą- prawo oświatowe. Dyskutować będą ponadto nad zmianami w budżecie i prognozie finansowej Miasta i Gminy Chocianów, podejmą także uchwałę zmieniającą uchwałę w sprawie emisji obligacji komunalnych.

W czasie spotkania przedstawione zostaną sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez gminę.  Radni debatować będą także nad uchwałą w sprawie przyjęcia przez Gminę Chocianów zadania publicznego od Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz nad uchwałami w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w mieście Chocianów a także w Brunowie, Chocianowcu, Parchowie, Pogorzeliskach, Trzebnicach i Trzmielowie.
 
XXVIII Sesja Rady Miejskiej odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów 21 lutego 2017 roku, o godzinie 15:45, w sali konferencyjnej (nr 16). 

InformatorWażne i Pożyteczne


25. listopada 2017

Imieniny obchodzą:
Katarzyna, Eraz, Józefat