CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Chocianowski "Food Truck"

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół w Chocianowie, w ​ramach współpracy patronackiej kierunku technik obsługi turystycznej wraz z firmą Interferie, przygotował wakacyjny projekt „Food Truck”.

 
Od początku czerwca do połowy września chocianowska młodzież podzielona na czteroosobowe zespoły, wyjedzie do nadmorskich miejscowości: Kołobrzegu, Dąbek i Ustronia Morskiego, gdzie będą realizować projekt „Food Trucków”.  Oczywiście, każdemu uczniowi w ramach umowy oprócz wynagrodzenia zapewnione jest bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport. Dodatkowo firma Interferie S.A. dla najlepszej grupy „Food Trucków” przygotowała bonusy w postaci voucherów na kursy i szkolenia, a także na wypoczynek w hotelach spółki. W ramach części przygotowawczej, uczniowie zostaną przeszkoleni z zakresu finansowo-księgowego, marketingowego, przygotowywania i obróbki produktów, a także zasad planowania, rozliczania produkcji i zarządzania gastronomią.
 
Jak podkreślają nauczyciele, projekt niewątpliwie wzbogaci uczniów w nowe doświadczenia, nauczy samodzielności, przedsiębiorczości, bowiem będą oni samodzielnie zarządzać już samymi „Food Truckami”.

[powiatpolkowicki.pl]
 
 

InformatorWażne i Pożyteczne


20. listopada 2017

Imieniny obchodzą:
Edmund, Feliks, Rafał