CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Email Drukuj PDF
Do 3 sierpnia mona skada wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziaach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Maksymalna dotacja na firm moe wynie 300 tys. z.
Dofinansowanie jest przyznawane w formie refundacji, maksymalnie 50 proc. kosztów kwalifikowalnych poniesionych na realizacj inwestycji. Dotacja moe by przeznaczona na m.in. budow lub modernizacj budynków wykorzystywanych
do prowadzonej dziaalnoci, Zakup (wraz z instalacj) maszyn lub urzdze do przetwarzania i magazynowania, z take zakup aparatury pomiarowej i kontrolnej oraz nabycie urzdze sucych poprawie ochrony rodowiska.
 
To ju kolejna w tym roku dotacja i nabór wniosków na przetwórstwo produktów rolnych. Tym razem o dofinansowanie mog ubiega si rolnicy, maonkowie rolników lub ich domownicy, którzy objci s ubezpieczeniem spoecznym rolników w penym zakresie.
 
Wicej szczegóowych informacji mona znale na stronie http://Dofinansowaniedlafirm.pl w artykule Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój
 

InformatorWane i Poyteczne


22. stycznia 2018

Imieniny obchodzą:
Anastazja, Gaudencjusz, Wincenty