CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Mistrz recyklingu- rusza kolejna edycja konkursu

Email Drukuj PDF

Rusza IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porzdkuje odpady”. W tym roku akcja koncentruje si wokó oszczdnoci surowców wtórnych, zwaszcza metali obecnych w odpadach opakowaniowych, komunalnych i zuytego sprztu elektrycznego i elektronicznego.

W IV edycji konkursu, ogólnodostpna jest nowa gra edukacyjna  „Liga Elektrorecyklingu” . To aplikacja która ma uczy selektywnej zbiórki, odzysku i recyklingu surowców wtórnych zawartych w elektroodpadach. Konkurs zosta objty honorowym patronatem Marszaka Województwa.

Adresowany do uczniów klas 4-7 szkó podstawowych. Tak jak w roku ubiegym dla trzech najlepszych ekozespoów czekaj wycieczki: dla zwycizców do jednego z polskich parków narodowych oraz dwie wizyty studialne do instalacji recyklingu.

 

W tym roku, po raz pierwszy punktowane s nie  tylko prawidowe odpowiedzi na pi otwartych pyta konkursowych, ale take ogólnopolska, wirtualna rozgrywka w zbieraniu i poddawaniu recyklingowi elektrografów, w ramach gry „Liga Elektrorecyklingu”.


Organizatorem akcji jest Fundacja Chlorofil, partnerem merytorycznym Electro-System Organizacja Odzysku Sprztu Elektrycznego i Elektronicznego S.A

Koordynator konkursu: Agnieszka Oleszkiewicz Tel. 608 633 593 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wszystkie informacje dostpne stronie internetowej konkursu na WWW.chlorofil.com.pl

InformatorWane i Poyteczne


25. marca 2019

Imieniny obchodzą:
Maria, Mariola, Ireneusz