CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Macie swoją ulubioną trasę rowerową? Opiszcie ją i zgarnijcie nagrody!

Email Drukuj PDF

Clicktrans.pl zaprasza mieszkańców województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie dolnośląskim”. Wystarczy stworzyć mapę, opis trasy i wygrać do 1500 zł!

Celem inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie dolnośląskim. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób powyżej 15 roku życia, które kochają rowerowe podróże.


- Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia. Nie ograniczamy konkursu tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych! Tematem Twojej pracy może być dowolna, ulubiona trasa - zachęca Organizator.

 

Forma pracy to mapa z opisem tekstowym do dwóch stron A4, w formacie doc. Lub PDF. Należy także załączyć zdjęcia lub materiał filmowy.
Trasa musi się jednak w większości znajdować w województwie dolnośląskim.

Organizator przewidział dla zwycięzcy nagrodę w wysokości 1000 złotych, oraz 500 zł dla drugiego miejsca.
Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl  lub https://clicktrans.com/blog  w celu promocji trasy w Polsce i za granicą.
Prace można przesyłać do 2 maja 2018 r.
Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-dolnoslaskie
 
 
 

InformatorWane i Poyteczne


27. marca 2019

Imieniny obchodzą:
Lidia, Ernest, Jan