CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Danzel zagra na gminnych dożynkach

Email Drukuj PDF

Już 25 sierpnia w Trzebnicach odbędą się dożynki Miasta i Gminy Chocianów. Gwiazdą wieczoru będzie belgijski piosenkarz Danzel.

 

Tegoroczne obchody święta plonów rozpocznie Msza św. Dziękczynna o godzinie 13.00 w Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Trzebnicach. O godzinie 14 rozpocznie się obrzęd dożynkowy, prezentacja wieńców i przekazanie chlebów dożynkowych.

Występem grupy tanecznej CHOK o godzinie 15 rozpocznie się część artystyczna wydarzenia. Tego dnia będzie można zobaczyć koncert Orkiestry Dętej OSP Chocianów oraz zespołu ECHO z Chocianowca. Strażacy OSP Trzebnice zaprezentują specjalny pokaz, a w między czasie odbywać się będą dożynkowe konkursy.

Wieczorem odbędzie się koncert zespołu The Postman oraz FOR YOU. Gwiazdą wieczoru będzie belgijski piosenkarz Danzel, który zagra o 21.00.
Na przybyłych gości czekać będzie ponadto wiele atrakcji: dmuchańce dla najmłodszych, pokaz broni Klubu Strzeleckiego Lubin, czy też kącik animacji.

Na tegoroczne dożynki w Trzebnicach zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy w Chocianowie, Chocianowski Ośrodek Kultury oraz Sołtys i Rada Sołecka w Trzebnicach.
 

InformatorWane i Poyteczne


25. czerwca 2019

Imieniny obchodzą:
Dorota, Łucja, Albrecht