CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

W piątek mija termin składania wniosków

Email Drukuj PDF
Tylko do piątku, 25 stycznia 2019 roku można składać wstępne wnioski służące do oszacowania wysokości tzw. wniosku aplikacyjnego, przygotowywanego przez Gminę Chocianów oraz szczegółowego trybu udzielania dotacji na wymianę źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych przez samorząd.

 


Proces aplikacyjny w ramach ww. konkursu związany jest z przygotowaniem znacznej ilości niezbędnych dokumentów, m.in. aktualizacji Programu Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Chocianów, czy specjalistycznych analiz finansowo-ekonomicznych. W związku z powyższym zapraszamy Państwa do składania wstępnych wniosków według załączonego wzoru, służących do oszacowania wysokości tzw. wniosku aplikacyjnego, przygotowywanego przez Gminę Chocianów oraz szczegółowego trybu udzielania dotacji na wymianę źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych przez samorząd.

Wniosek dostępny jest w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów: ul. Ratuszowa 10, lub w wersji elektronicznej: http://chocianow.pl/media/files/Wniosek_mieszkancy_2018_Chocianow.doc

Wnioski można składać w terminie do 25 stycznia 2019 roku w formie pisemnej na adres: Urząd Miasta i Gminy Chocianów: ul. Ratuszowa 10, 59-140 Chocianów, w formie skanu (z podpisem) na e-maile:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Chocianów w godzinach pracy magistratu.

UWAGA:
–  Nie można złożyć wstępnego wniosku na wymianę pieca węglowego na węglowy (bez znaczenia na jego normy), pieca gazowego na gazowy nowszego typu.
–  Nie można złożyć wstępnego wniosku na instalacje już wykonane (posiadające odbiory i zapłacone).
 

InformatorWane i Poyteczne


25. kwietnia 2019

Imieniny obchodzą:
Erwina, Jarosław, Marek