CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Przerwa w pracy "Delfinka"

Email Drukuj PDF
W dniach 10 i 11 stycznia 2019 roku planowane są przeglądy serwisowe technologii basenowej. W związku z przeprowadzanymi pracami basen będzie nieczynny.


Zimowy numer alarmowy

Email Drukuj PDF
W związku z panującą aurą burmistrz Tomasz kulczyński zarządził uruchomienie specjalnego numeru alarmowego, na który będzie można zgłaszać pilną potrzebę odśnieżenia ulic w Gminie Chocianów. W godzinach od 7 do 15 należy zgłaszać się bezpośrednio do Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, zaś od godziny 15 do 20 pod numerem telefonu 500 494 275. Po godzinie 20 decyzję podejmować będzie MZGKiM.

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców Gminy Chocianów

Email Drukuj PDF
Gmina Chocianów informuje, że w budynku urzędu odbywają się bezpłatne porady prawne, które przeprowadza chocianowski radca prawny Krzysztof Tarka. Porady odbywają się w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów w sali 2A w poniedziałki i środy w godzinach od 10 do 14.Zaproponuj przystanek w swojej miejscowości!

Email Drukuj PDF
Wkrótce w Gminie Chocianów pojawią się autobusy bezpłatnej komunikacji. W ostatnich dniach w wielu miejscowościach pojawiły się nowe znaki przystanków, które mają być uzupełnienień nowego transportu zbiorowego. Wciąż nie są jednak znane dokładne miejsca, w których zatrzymywać będą się autobusy. - Zdanie mieszkańców jest dla nas bardzo ważne, dlatego postanowiliśmy uruchomić portal, na którym będzie można zaproponować lokalizację poszczególnych przystanków. - mówi Tomasz Kulczyński, burmistrz Miasta i Gminy Chocianów.


Propozycje przystanku w swojej miejscowości można na stronie www.chocianowskieprzystanki.pl

InformatorWane i Poyteczne


19. lutego 2019

Imieniny obchodzą:
Arnold, Henryk, Konrad