CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert

Email Drukuj PDF
Wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury, tradycji narodowej , obywatelskiej i kulturowej w Gminie Chocianów w 2019 roku.

Pobierz dokument

Zbiórka krwi w Chocianowie

Email Drukuj PDF
Klub HDK PCK im. "Miedzianej Kropli Krwi" Oddział ZG Rudna, Stowarzyszenie HDK i HDSzK oraz Radny Rady Miejskiej w Chocianowie Marcin Ślipko zapraszają do udziału w zbiórce krwi, która odbędzie się w środę, 27 marca 2019 roku w godzinach od 10 do 14 w restauracji "TOSCA" przy ulicy Bohaterów Wojska Polskiego 4. 

Awansowali do eliminacji wojewódzkich

Email Drukuj PDF
Za nami powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wśród najlepszych w swoich kategoriach wiekowych okazali się Dominika Łomanko oraz Jakub Staszak, który będą reprezentować Powiat Polkowicki w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu w Lubinie. 

Chocianowianin powołany do reprezentacji Polski

Email Drukuj PDF
Mieszkaniec Gminy Chocianów Krystian Bondzior znalazł się na liście powołanych do seniorskiej reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Chocianowianin wcześniej regularnie znajdował się w kadrze młodzieżowych reprezentacji, jednak to będzie jego debiut wśród dorosłych zawodników. Wśród nich nie brakuje gwiazd światowego "szczypiorniaka".fot. Paweł Andrachiewicz

InformatorWane i Poyteczne


25. kwietnia 2019

Imieniny obchodzą:
Erwina, Jarosław, Marek