CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Jagodowe świętowanie w Chocianowie

Email Drukuj PDF

Chocianów przez dwa dni świętował Dni Jagody. Na chocianowskiej scenie zagrali: Future Folk, Bayer Full oraz Cleo. Nie zabrakło występów lokalnych artystów, pokazów cyrkowych, czy też teatru ognia. Dwudniowej imprezie towarzyszyły jagodowe konkursy i smakowanie jagodowych potraw.

Więcej…

W czasie „Dni Jagody” będzie gdzie zaparkować w Chocianowie

Email Drukuj PDF

Mieszkańcy gminy Chocianów oraz odwiedzający gminę goście, w czasie „Dni Jagody” nie będą musieli się martwić o miejsca parkingowe. Będzie można parkować wzdłuż ulic, na których do tej pory obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju.


Chodzi o miejsca wzdłuż ulicy Kolejowej (od nr. 17 A), 3-go Maja i Fabrycznej w Chocianowie. W czasie dwudniowego święta Gminy Chocianów będzie można tam zaparkować bez obaw.


Znaki drogowe, informujące o zakazie zatrzymywania się i postoju, będą w tych dniach przysłonięte.

Nowe regulacje obowiązywać będą 30 czerwca i 1 lipca.

 

Znamy zwycięskie projekty Chocianowskiego Budżetu Obywatelskiego

Email Drukuj PDF

„Zielony zakątek”, czyli rynek nowym centrum spotkań, odpoczynku i relaksu dla mieszkańców Miasta i Gminy Chocianów oraz „Więcej sprawności dla mieszkańców Trzebnic i gości”- to dwa zwycięskie projekty, na które głosowali mieszkańcy gminy Chocianów.

Więcej…

Jagodowe święto w Chocianowie

Email Drukuj PDF

Liczne konkursy, pokazy lokalnych talentów oraz koncerty m.in. Cleo, Future Folk i Bayer Full- tak zapowiadają się kolejne, jubileuszowe Dni Jagody w Chocianowie. Impreza odbędzie się już 30 czerwca i potrwa dwa dni.

Więcej…

InformatorWane i Poyteczne


16. stycznia 2019

Imieniny obchodzą:
Marcel, Waldemar, Włodzimierz