CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Dzień Kobiet w Gminie Chocianów

Email Drukuj PDF

Mieszkanki Gminy Chocianów będą świętowały nadchodzący Dzień Kobiet koncertowo. W programie występ aktorów popularnych seriali, a także solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Koncert pt. „Być kobietą, być kobietą” odbędzie się już12 marca, o godzinie 18  w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

-Specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet zaszczycą nas obecnością gwiazdy seriali!
Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska, a także Stanisław Górka, znany m.in. z serialu Plebania. Oprócz aktorów usłyszymy Beatę Pyda i Michała Borkowskiego – solistów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. W programie wystąpi również Barbara Droździńska, pieśniarka o wyjątkowej i niepowtarzalnej barwie i sile głosu. Koncert poprowadzi Aurelia Sobczak- czytamy w zapowiedzi koncertu.

Więcej…

Nabór na wolne stanowisko bibliotekarskie

Email Drukuj PDF
Nabór na wolne stanowisko bibliotekarskie
Więcej…

informacja o braku rozstrzygnięcia naboru

Email Drukuj PDF
 Informacja o braku rozstrzygnięcia naboru.

Więcej…

XL Sesja Rady Miejskiej

Email Drukuj PDF

XL Sesja rady Miejskiej odbędzie się już 26 lutego, o godzinie 15:45. W programie sesji m.in. zmiany w budżecie gminy na 2018 rok oraz wprowadzenie zmian do wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chocianów.

Podczas spotkania chocianowscy rajcy dyskutować będą nad wprowadzeniem  zmian do wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chocianów oraz nad zmianami w gminnym budżecie. Ponadto podejmą uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych będących w posiadaniu Przedsiębiorstwa Wodociągowo- Kanalizacyjnego w Chocianowie, na lata 2018- 2021. Radni podejmą także uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Polkowickiemu.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego, po godzinie 15:45 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Chocianowie.

InformatorWane i Poyteczne


22. czerwca 2018

Imieniny obchodzą:
Paulina, Jan, Tomasz