CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty

Email Drukuj PDF

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) na realizację zadania publicznego.
Kliknij i pobierz dokument


 

Najpopularniejszy Dzielnicowy Dolnego Śląska - powiat polkowicki

Email Drukuj PDF
Jeszcze kilka dni trwa dolnośląski plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego. Aby oddać głos na chocianowskich policjantów, wystarczy wysłać smsa:
📞asp. szt. Dariusz Wiącek- sms o treści: DDR.463, pod numer 72355
📞mł. asp. Drogosz Andrzejewski- sms o treści: DDR.464, pod numer 72355
 

Email Drukuj PDF

Towarzystwo Opieki Nad Zwierztami w Polsce apeluje o rozwag i zabezpieczenie zwierzt w czasie nocy sylwestrowej. Dziaacze towarzystwa co roku odnotowuj dziesitki zagini, z powodu huków wystrzaów petard i ogni sztucznych.

Sylwestrowa noc dla tysicy zwierzt to bardzo trudny czas. –Nasi dziaacze co roku notuj dziesitki zagini psów oraz kotów z powodu huków wystrzaów petard i ogni sztucznych. Cz z tych zwierzt trafia po jakim czasie do schroniska dla bezdomnych zwierzt lub ginie na zawsze- apeluje ukasz Balcer, prezes Zarzdu Gównego Towarzystwa Opieki nad Zwierztami w Polsce.

Więcej…

Email Drukuj PDF

Ponad 46 milionów zotych maj wynie planowane dochody Gminy Chocianów w 2018 roku, natomiast wydatki 47 milionów. Radni uchwalili budet Gminy Chocianów na 2018 rok.

czna kwota planowanych dochodów opiewa na 46 295 296 z, natomiast wydatki szacowane s na 47 027 126 z. ródem pokrycia powstaego deficytu bd wyemitowane papiery wartociowe.

-Chocianowski samorzd najwicej wydaje na owiat. Wydatki opiewaj w sumie na ponad  17 milionów zotych, z czego tylko 7,8 milionów zotych wynosi subwencja owiatowa.  Nasze szkoy funkcjonuj na naprawd wysokim poziomie, a rozwój naszych dzieci jest dla nas najwaniejszy. Jestemy jedn z nielicznych gmin w okolicy, które maj placówki szkolne i przedszkolne na terenach wiejskich- mówi Franciszek Skibicki, Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów. Dziki dopacie z gminnego budetu, kady ucze z terenu miasta i gminy Chocianów ma zapewnione penowartociowe posiki, a rodzice ponosz  tylko koszty zakupów produktów spoywczych niezbdnych do przygotowania posików.

Więcej…

Więcej artykułów…

InformatorWane i Poyteczne


24. kwietnia 2018

Imieniny obchodzą:
Aleksander, Grzegorz, Horacy