CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Chocianów świętuje 11 listopada

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Chocianów na wspólne świetowanie 11 listopada. Dwudniowe święto rozpocznie się już 10 listopada. W tym dniu nastąpi uroczyste odsłonięcie pomnika- popiersie Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz tablic pamiątkowych dedykowanych Sybirakom i mieszkańcom pomordowanym na Kresach Wschodnich. Natomiast 11 listopada odbędzie się koncert pn. "Chocianów świętuje 100-lecie niepodległości Polski".

Więcej…

Organizacja ruchu 1 listopada

Email Drukuj PDF

1 listopada w obrębie cmentarza komunalnego w Chocianowie funkcjonować będą dwa parkingi. Jeden parking przy drodze w kierunku Szklar Dolnych, drugi przy drodze w kierunku Polkowic. Łącznie przygotowanych jest ok 260 miejsc parkingowych w tym 9 miejsc dla osób niepełnosprawnych.

Więcej…

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty realizacji zadania publicznego / oferty wspólnej realizacji zadania publicznego, o których mowa w art. 14 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (dz. u. z 2016 r. poz. 239 i 395) złożonej w trybie art.19 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (t.j. dz. u. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.) na realizację zadania publicznego.

Pobierz

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF
Pobierz dokument »

InformatorWane i Poyteczne


12. grudnia 2018

Imieniny obchodzą:
Joanna, Dagmara, Aleksander