Jutro mija termin składania prac w konkursie plastycznym "Wymaluj Wielkanoc 2020". Z okazji zbliżającej się Wielkanocy Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów ogłosił konkurs na najładniejszą i najoryginalniejszą kartkę świąteczną.

To świetna okazja na organizację czasu dla dzieciaków, które z powodu zamknięcia placówek oświatowych zostają w domu. Konkurs, którego organizatorem jest burmistrz Tomasz Kulczyński adresowany jest właśnie do wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych będących mieszkańcami gminy Chocianów. Zostanie on rozstrzygnięty w trzech kategoriach. W pierwszej zmierzą się uczniowie przedszkoli, w drugiej uczniowie klas I – IV szkół podstawowych, a w trzeciej uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Termin przyjmowania prac mija jutro, 18 marca 2020 roku. Należy je dostarczyć do tutejszego Ratusza do godziny 15:30 wraz z uzupełnionym oświadczeniem. Można je znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w załączniku do Regulaminu Konkursu.
[KN]