To nie był najbardziej udany start rozgrywek w wykonaniu Victorii Parchów. Klub z naszej gminy nie dość, że przegrał aż 0:11 z rezerwami Iskry Księginice, to dziś jeszcze otrzymał karę wymierzoną przez Wydział Gier Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Zespół z Parchowa na mecz do Lubina udał się w dziesięć osób, co już samo w sobie zwiastowało problemy, w końcu do piłkarskiej rywalizacji wychodzi się po jedenastu. Na boisku podopieczni trenera Jana Bogackiego przegrali aż 0:11. To jednak nie koniec problemów Victorii z Parchowa. Podczas dzisiejszego Wydziału Gier Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, który odbył się w Podokręgu Legnica zapadła decyzja o zakwalifikowaniu meczu jako walkower oraz nałożeniu kary finansowej na klub za występ nieuprawnionego zawodnika.

Tym samym budżet klubu zarządzanego przez Annę Pichałę uszczupli się o środki finansowe. Brak osób chętnych do grania w klubie z Parchowa z całą pewnością nie może napawać optymizmem. Szczególnie, gdy dodamy, że Victoria miała problemy już w poprzednim sezonie. Wtedy punkty zdobyła tylko w dwóch z dziesięciu meczów, wyprzedzając w tabeli Klasy B tylko rezerwy Orlika Okmiany. Po raz ostatni zespół z Parchowa wygrał mecz pod koniec ubiegłego roku, dokładnie 3 listopada 2019, gdy pokonał wspomniany zespół z Gminy Chojnów.
[KN]