Kolejne sukcesy sportowe odnoszą piłkarze z naszej gminy. Tym razem z sukcesu mogą cieszyć się kibice Arki Trzebnice, która pnie się na drabinie zwycięstw Pucharu Polski 2020/2021 w legnickiej grupie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie, 1 sierpnia Arka Trzebnice pokonała Spartę Przedmoście 7:0, natomiast w ostatnich dniach w drugiej rundzie Pucharu Polski zmierzyła się z zespołem LZS Buczyna pokonując pewnie rywala 8:1. W tym meczu dla Arki bramki strzelali Krystian Sobczyk w osiemnastej minucie, minutę później oraz w czterdziestej pierwszej minucie Łukasz Kajder, Damian Podziewski w trzydziestej szóstej minucie, Mateusz Burda w czterdziestej czwartej oraz pięćdziesiątej trzeciej minucie oraz Stanisław Brendowski w osiemdziesiątej trzeciej minucie, a także na zakończenie spotkania Daniel Pilichowski w dziewięćdziesiątej minucie. Honor gości uratował Wojciech Jurak, który strzelił gola w czterdziestej szóstej minucie.

III runda tych rozgrywek już 26 sierpnia. Natomiast wcześniej, bo już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 zmierzą się podopieczni Mirosława Wolana. Specjalnie dla naszych Czytelników chocianow.tv będzie transmitować ten pojedynek na żywo. Zapraszamy do śledzenia naszych sportowych doniesień.