"Zaczytany Chocianów" to seria, która wpisała się już na stałe w weekendowy kalendarz. Powstała z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy. Dwa razy w tygodniu (premiera w soboty i niedziele o godzinie 18:30 na gminnym kanale YouTube) uczestnicy akcji czytają bajki dla dzieci na dobranoc. Zapraszamy do oglądania.

Oprócz dzisiejszego nagrania (do obejrzenia poniżej) możecie znaleźć także: 
wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajkę o złotej rybce", "Bajkę o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Psa i kość", "Biedronkę, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorową Kołderkę", "Śliwki", "Bajkę o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch bracia", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kota w butach" oraz ubiegłotygodniowego "Rogalika, który chciał zostać księżycem" i "Nowe przygody skarpetek".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]