Od niedawna funkcjonuje nowa, odświeżona wersja portalu www.chocianow.pl. Jak widać wiele się zmieniło. Twórcy ciężko pracowali, aby nowa odsłona strony była czytelna i miała dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców.

Teraz można bezpośrednio z portalu przejść na Biuletyn Informacji Publicznej, czy też sprawdzić rozkład jazdy darmowej komunikacji. Na naszym portalu, oprócz dostępu do najnowszych informacji o wydarzeniach w gminie i z regionu, można dodawać ogłoszenia. Zostaną one automatycznie przydzielone do jednej z grup tj. Motoryzacja, Nieruchomości, Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Odzież, Dla Dzieci, Sport i Hobby i Inne. Jest opcja zamieszczenia filmu lub zdjęcia dodanego przedmiotu oraz czasu pobytu ogłoszenia na stronie. Sama usługa jest bezpłatna.


Zamysłem stworzenia nowego działu była możliwość dokonywania “interesów” pomiędzy naszymi czytelnikami. Można w ten sposób m. in.  znaleźć pracownika, sprzedać meble, ubrania albo sprzęt sportowy. Takie rozwiązania są powszechnie stosowane na portalach tego typu i sprawdzają się świetnie, tak wiec zachęcamy wszystkich do zamieszczania ogłoszeń na wirtualnym "pchlim targu".