Klub Radnych Chocianów 2023 oraz Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej opublikowali na swoich stronach w popularnym serwisie społecznościowym efekty prac przy ulicy Żeromskiego. Chodzi o nowe miejsca parkingowe, które powstają tam za sprawą współpracy radnego z tamtego okręgu Henryka Osolińskiego z Burmistrzem Miasta i Gminy Chocianów, Tomaszem Kulczyńskim.

O tym, że dobra współpraca radnych z włodarzem naszej gminy przynosi efekty pisaliśmy już wielokrotnie. Tym razem do grona zadowolonych z efektów tej współpracy może być także wybrany z niezależnego komitetu wyborczego, radny Henryk Osoliński, który zabiegał w imieniu swoich wyborców o nowe miejsca parkingowe przy ulicy Żeromskiego.

Tym razem w okręgu naszego klubowego kolegi Henryka Osolińskiego, dzięki współpracy z Tomaszem Kulczyńskim realizowana jest kolejna obietnica wyborcza - zauważyli wczoraj przed ósmą rano radni z klubu Chocianów 2023 na swojej stronie na Facebooku. Osiem godzin później parking był już gotowy. - Zakończone prace przy ulicy Żeromskiego. Miejsca parkingowe uzgodnione z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim oraz Henrykiem Osolińskim gotowe. Współpraca zmienia Naszą Gminę - odtrąbili wczoraj sukces na swojej stronie na Facebooku pracownicy MZGKiM punktualnie o godzinie 16:00.
Przypomnijmy, że startujący jako niezależny radny, Henryk Osoliński zastąpił w radzie Izabelę Szwed, która w ubiegłym roku zrezygnowała z zasiadania w tym gremium. Radny obejmując mandat radnego podjął decyzję o przystąpieniu do klubu radnych Chocianów 2023, popierającego działania obecnego włodarza naszej gminy.
[KN]