Na chocianowskim cmentarzu stanął pierwszy Zniczomat. Z inicjatywy radnego Rady Miejskiej odwiedzający teraz lokalną nekropolię mogą kupić znicze i wkłady do zniczy o każdej porze.

"Teraz o każdej porze na cmentarzu można zakupić wkład do zniczy. Dziękuję Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu oraz MZGKiM za zrealizowanie mojego pomysłu"
Na swojej stronie na jednym z portali społecznościowych za zrealizowanie swojego pomysłu podziękowania dla Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego i Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej składa radny Rady Miejskiej Marcin Ślipko.

- Na cmentarzu w Chocianowie pojawił się pierwszy ZNICZOMAT - napisał na swoim profilu radny Marcin Ślipko - automat do zakupu wkładów i zniczy. Teraz o każdej porze na cmentarzu można zakupić wkład do zniczy. Dziękuję Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu oraz MZGKiM za zrealizowanie mojego pomysłu - dodaje radny.

"Na cmentarzu w Chocianowie pojawił się pierwszy ZNICZOMAT - automat do zakupu wkładów i zniczy"
Ceny kształtują się następująco. Za znicz z wkładem i zapałkami zapłacimy tak samo, jak za duży wkład z zapałkami - 5 złotych. Za dwa złote z kolei dostaniemy mały wkład. To kolejna, obok regału na zużyte znicze ciekawa inicjatywa radnych zrealizowana przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego i Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chocianowie.
[KN]