Już dzisiaj od godziny 16:00 będziemy mogli wspólnie kibicować chocianowskiej drużynie, która po dwóch tygodniach przerwy wraca do ligowych zmagań. Całe spotkanie będzie można obejrzeć także w domu, za sprawą lokalnej telewizji Chocianow.tv, która będzie na żywo transmitować pojedynek Stali z Prochowiczanką Prochowice.

Tydzień temu, podopieczni Mirosława Wolana ze względu na kalendarz rozgrywek pauzowali w ósmej kolejce. Na boisko zawodnicy wyjdą dzisiaj jako piąta drużyna w lidze, jednak ich dzisiejsze ewentualne zwycięstwo i zdobycie trzech punktów w Chocianowie spowoduje, że nasi reprezentanci awansują na drugą lokatę w tabeli grupy zachodniej IV ligi Koleje Dolnośląskie 2020/2021.

W tym sezonie piłkarze z Chocianowa pokazują ducha walki. Z dotychczasowych siedmiu spotkań wygrali pięć, strzelając łącznie 18 bramek. Wszystkie spotkania rozegrane na własnym boisku (i transmitowane na antenie www.chocianow.tv) okazały się zwycięskie, dlatego liczymy, że nie inaczej będzie tym razem. Zapraszamy na transmisję na żywo (wideo poniżej), która odbędzie się już dzisiaj od godziny 16:00.
[KN]