Punktualnie o 17:00 na własnym boisku piłkarze Stali Chocianów podejmą zawodników Orkanu Szczedrzykowice w drugiej kolejce piłkarskiej IV ligi zachodniej grupy dolnośląskiej. Mamy nadzieję, że kibice będą mogli obejrzeć pierwsze w tym sezonie bramki strzelone przez chocianowskich piłkarzy. Będzie to możliwe także na żywo w Internecie, wideo poniżej.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej transmisji na żywo, już dzisiaj od godziny 17:00 w Internecie na kanale Chocianow.tv w serwisie społecznościowym YouTube. Ekipa lokalnej telewizji przyzwyczaiła nas do relacji na żywo z Chocianowa. Prawdziwą gratką dla wiernych były transmisje Mszy Świętych z tutejszych kościołów w czasie pierwszej fali epidemii COVID-19, gdy ograniczona była możliwość uczestnictwa wiernych w nabożeństwach. Teraz Chocianow.tv rozszerza swoją ofertę dla fanów piłki nożnej.

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się nowe nagrania, należy subskrybować ten kanał. Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie, półfinał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica, w którym na własnym boisku piłkarze Stali podejmowali Kuźnię Jawor, na żywo oglądało w Internecie ponad 600 użytkowników. Do teraz tamten pojedynek osiągnął pułap 1234 wyświetleń, dlatego dzisiaj Chocianow.tv powraca na chocianowski stadion, aby poprowadzić transmisję na żywo z dzisiejszego spotkania. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.
[KN]