Takiej sytuacji na pewno nie pamiętają najmłodsi kibice Stali Chocianów. Jeśli w niedzielne popołudnie podopieczni Mirosława Wolana pokonają Kuźnię Jawor to będą liderem Koleje Dolnośląskie IV Ligi po czterech kolejkach.

Chocianowianie są prawdziwym objawieniem tego sezonu. Na początek była porażką z Górnikiem Złotoryja, ale później przyszedł czas na wygrane z Orkanem Szczedrzykowice i KS-em Legnickie Pole. Sześć punktów w trzech meczach i ułożenie się wyników czwartej kolejki spowodowało, że Stal w przypadku zwycięstwa awansuje na pozycję lidera. Co ciekawe, w przypadku ewentualnej przegranej chocianowianie spadną w tabeli na dziewiąte miejsce. To pokazuje, jak wyrównana jest to liga, przez co każdy punkt jest na wagę złota.

Stal do spotkania z Kuźnią na pewno przystąpi bez Marka Sałaty, który w starciu z Orkanem otrzymał czerwoną kartkę i został zawieszony na dwa spotkania. Reszta zespołu z całą pewnością będzie chciała pokazać, że forma w dwóch ostatnich meczach nie była dziełem przypadku. Zajęcie pozycji lidera, a także trzy spotkania z teoretycznie słabszymi rywalami, które pozostały do dwutygodniowej przerwy w rozgrywkach mogą pozwolić poczuć się jeszcze pewniej podopiecznym Mirosława Wolana.

Przypomnijmy, że podobnie jak poprzednie, domowe mecze Stali, także ten będzie można zobaczyć na żywo w ChocianowTV. Start o godzinie 17 (wideo dostępne poniżej).
[KN]