Lokalna telewizja internetowa chocianow.tv przygotowała kolejne podsumowanie najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia. Co działo się w naszej gminie? Wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do tej serii. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Uniknij tragedii - odśnież dach", "Jutro ostatni dzień na zgłoszenia", "Historyczne wsparcie dla policji", "Pożar w Chocianowcu", "Zamieszkaj w Chocianowie", "Niemiecka kapitulacja w Kotzenau", "Przykra informacja. Nie żyje Joachim Wiencek", "Decyduj o Planie Działania ZIT - wypełnij krótką ankietę", "Zarejestruj się na szczepienie", "Tłusty Czwartek", "Bioodpady przymarzły na tydzień", "Z roku na rok coraz więcej pączków", "Chocianów pod śniegiem (popularne wideo)", "Podatki rozliczymy przez Internet", "Trzy lata za dziewięć nielegalnych roślin", "O współpracy, rozwoju i pieniądzach", "Dzień Zakochanych", "Msza Święta na żywo", "Negocjują z rządem unijne pieniądze".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]