Ta seria to mnóstwo nagrań, które cieszą się popularnością wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Także w tym tygodniu fani tej serii mogą posłuchać bajki na dobranoc. Dzisiaj o najważniejszym wyścigu przeczytała Alicja Walaszczyk. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

"Zaczytany Chocianów" to oprócz dzisiejszego nagrania "Najważniejszy wyścig"
 (do obejrzenia poniżej) także: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Pies i kość", "Biedronka, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorowa Kołderka", "Śliwki", "Bajka o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch braci", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kot w butach", "Rogalik, który chciał zostać księżycem", "Nowe przygody skarpetek", "Lew i zwierzęta z dżungli", "Słoń Trąbalski", "Bezpieczeństwo na drodze", "Mój wieloryb", "Szpinak", "Mała Kotka", "Mądry Drwal", "Misiek", "Tydzień Krecika" oraz "Bajka o złotej rybce".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]