Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne chwali się na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych kolejnymi sukcesami. Sprawdzamy kto skorzysta na działaniach chocianowskiego PWK.

Okazuje się, że beneficjentem ostatnich działań pracowników tutejszych wodociągów są m.in. mieszkańcy Rakowa. W tym i ubiegłym tygodniu nowe domy w tej miejscowości zostają podłączone do sieci wodociągowej.

- Mieszkańcy Rakowa dzięki podjętym działaniom przez Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Pana Tomasza Kulczyńskiego mogą korzystać już z bezpiecznego źródła wody - informują na swoim profilu chocianowskie wodociągi - będziemy informować Państwa na bieżąco o dalszych pracach.

To dzięki służbie pracowników Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Kanalizacyjnego w Chocianowie mieszkańcy naszej gminy mogą skutecznie usuwać wirusy myjąc ręce np. po powrocie z dworu. Stała dostawa zdatnej i bezpiecznej wody i systematyczny odbiór ścieków do oczyszczalni odbywa się dzięki pracy i pełnej gotowości pracowników przedsiębiorstwa, którzy kontrolują działanie wszystkich obiektów 24 godziny na dobę i na bieżąco usuwają wszystkie awarie.

- To my dbamy o ciągłość dostawy wody i odbiór ścieków, pomimo panującej epidemii spowodowanej COVID-19, nasi pracownicy nieustannie służą mieszkańcom Gminy Chocianów - czytamy w kolejnym wpisie chocianowskich wodociągów - dostawa wody oraz odbiór ścieków odbywa się bez zakłóceń, dzięki naszym pracownikom, którzy dbają o ciągłość pracy obiektów i sieci wod-kan.

Niezbędnych informacji pracownicy wodociągów udzielają telefonicznie pod nr 76–818–55–76. Pod tym numerem można także zgłaszać ewentualne przerwy w dostawie wody w godzinach od 7:00 do 15:00 lub w godzinach od 15:00 do 7:00 pod numerem 694-439-456.
[KN]