Nowe wydanie Głosu Regionu Chocianów pojawiło się już w skrzynkach mieszkańców miasta i gminy Chocianów. Sprawdzamy, które wydarzenia ostatniego miesiąca przykuły uwagę zespołu redakcyjnego. Czternaste wydanie, tak jak wszystkie poprzednie, jest także dostępne w Internecie.

W najnowszym numerze chocianowskiego periodyku możemy znaleźć m.in. list Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego skierowany do mieszkańców

W najnowszym numerze chocianowskiego periodyku możemy znaleźć m.in. poczytny temat przyjęcia przez radnych programu naprawy skutków epidemii, czy zapewnienia urzędników o reorganizacji szkół, co nie spowoduje ich zamknięcia czy likwidacji. Swoje miejsce nalazły także obliczenia prognozowanej ilości dzieci i list Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego skierowany do mieszkańców.

Możemy także zobaczyć wizualizację "wąskiego gardła" w nowej odsłonie oraz obejrzeć zdjęcia ciężkiego sprzętu, jaki wjechał do Trzebnic celem budowy przychodni medycznej. W wydaniu odnajdujemy także oświadczenie pełnomocnika burmistrza, z którego wynika, że na sporze sądowym wytoczonym przez byłą kontrkandydatkę obecnego włodarza zarobi tylko komornik. Z kolei urzędnicy z Urzędu Miasta i Gminy Chocianów żądają przeprosin za kłamstwa.

Szczegóły dostępne na stronie Głos Regionu, wydanie 14. Zapraszamy do lektury.
[KN]