Kolejny sobotni wieczór przywitał najmłodszych mieszkańców naszej gminy serią "Zaczytany Chocianów". Uczestnicy akcji czytają bajki dla dzieci na dobranoc. Także dzisiaj fani tej serii nie zawiedli się, bowiem dzięki radnemu Jerzemu Bałeckiemu mogli dowiedzieć się o bezpieczeństwie na drodze. Zapraszamy do oglądania wideo.

Oprócz dzisiejszego nagrania "Bezpieczeństwo na drodze" (do obejrzenia poniżej) możecie znaleźć także: 
wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajkę o złotej rybce", "Bajkę o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Psa i kość", "Biedronkę, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorową Kołderkę", "Śliwki", "Bajkę o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch braci", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kota w butach", "Rogalika, który chciał zostać księżycem", "Nowe przygody skarpetek", "Lwa i zwierzęta z dżungli", "Słonia Trąbalskiego".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]